www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz
www.ruzenky.cz

VÝROBA

UMĚLECKÁ TVORBA

Naše "růžové" obrázky a grafika na výrobcích jsou originál a ručně malované. Tradičně také malujeme keramiku, sklo a textil. Do naší speciální nabídky v této kategorii patří třeba nádherné kraslice s šípkovým vzorem.

www.ruzenky.cz

ZPRACOVÁNÍ RŮŽÍ

Růže zpracováváme čerstvé i sušené. Čerstvé růže zpracováváme hlavně v sezóně květu, ale po domluvě můžeme i výrobky z čerstvých růží vyrábět a nabízet mimo sezónu. Určitě ale nejpoužívanějším materiálem jsou sušené růžové lístky z květů.

VONNÁ VÝROBA

Naše vůně přidáváme do různých vonných výrobků jako jsou vonné olejíčky, svíčky, mýdla a vůně do skříně. Okolo růžových vůní se koná převážná část naší výroby. Nabízíme dvě základní vůně z růží a to šípkovou, která je jemná a lehká. Další vůni vyrábíme ze zahradní okrasné růže a ta je trochu zemitější a těžší.

TEXTILNÍ VÝROBA

Sušené růže používáme k výrobě vonných pytlíčků do skříně sloužící k odpuzení molů. Další využití naše sušená růže má v textilních vonných dekoracích. Nevyrábíme jen textilní dekorace s náplní růží, ale i s přídavkem jiných vonných náplní. Náš textilní materiál k výrobám a k šití má i design a vzor růže.

www.ruzenky.cz

 

VÝROBA DEKORACÍ

Dekorace s motivem růže vyrábíme z různých materiálů jako je dřevo, kov, textil, sklo a keramika. Jak již bylo zmíněno tyto výrobky ručně malujeme, ale využíváme i laserovou reprodukci k potiskování námi malované a připravené grafiky na různý materiál.

 

 

MAPA STRÁNEK
JAK NAKUPOVAT
DOPRAVA
VELKOOBCHOD
PARTNEŘI
DOPORUČUJEME/SPOLUPRÁCE
ČASTÉ DOTAZY
KONTAKT
NAŠE DALŠÍ PROJEKTY
REFERENCE
FACEBOOK
NEWSLETTER
AUTORSKÝ ZÁKON
GDPR / OCHRANA ÚDAJŮ
EET / EVIDENCE TRŽBY
OBCHODNÍ PODNÍNKY
   

Dnes je: sobota 15. června 2024 04:25:02 hodin.

Copyright © 2020 • Všechna práva vyhrazena • PaJa

www.ruzenky.cz