www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz
www.ruzenky.cz

BLOG A CO SE DĚJE NOVÉHO V ROCE 2020 ...

 

 

www.ruzenky.cz

OMEZENÍ POHYBU JE I OMEZENÍ PRODEJE

29.3.2020

Rušíme veškeré prodejní akce a prezentace. Buhužel musíme zrušit všechny velikonoční prezentace , jarmarky a farmářské trhy. Kvůli omezení pohybu a mimořádnému opatření, kterým vláda po vyhlášení stavu nouze omezila až na výjimky volný pohyb a pobyt osob a to kvůli vývoji pandemie koronaviru v České republice. Pořadatelé kulturních akcí reagují na dnešní nouzový stav a ruší kulturní akce a slavnosti sami. Moc nás tato situace mrzí, protože jsme se na Velikonce těšili a už od ledna jsme se připravovali a máme krásné velikonční kraslice a další velikonoční a jarní výrobky. Dnešní situace je ovšem vážná, takže se musíme přizpůsobit a vydržet.

 

ROUŠKY A PANDEMIE COVID-19

24.3.2020

Od 19. března 2020 jsou všechny osoby povinny mít ochranný prostředek dýchacích cest na všech místech kromě svého bydliště. My na tuto situaci reagujeme a v textilní výrobě pozastavujeme šití vonných pytlíčků a dalších dekorací a spouštíme výrobu ochranných textilních roušek. Metráž a materiál využíváme veškerý co máme. Šijeme pro dospělé i pro děti.

www.ruzenky.cz

 

ZRUŠENÍ JARNÍCH BŘEZNOVÝCH SLAVNOSTÍ

18.3.2020

Kvůli vyhlášené karanténě jsou zrušené všechny kulturní akce a shromáždění. Bohužel musíme zrušit březnovou účast na všech slavnostech jara a předvelikonočních akcích, které jsme měli právě v březnu rezervované. S lítostí tuto zprávu oznamujeme všem zákazníkům, kteří se už na nás na náš nový sortiment těšili. Budeme sledovat situaci, jak se vše bude vyvíjet a o všem Vás budeme hned informovat. V našem e-shopu připravujeme aktuální podrobné fotografie a můžete si vybírat a objednávat co se Vám líbí a co potřebujete.

 

www.ruzenky.cz

KARANTÉNA

17.3.2020

Vláda vyhlásila karanténu pro celé Česko s účinností od půlnoci z neděle na pondělí 16. března, ještě nevíme co to bude do budoucna znamenat pro www.ruzenky.cz. Všechny aktuální informace naleznete v tomto blogu. Budeme doufat, že vše brzy bude vpořádku. Ale situace zatím nevypadá nikterak "růžově".

 

MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN

1.3.2020

Máme tu další svátek a to je 8.března Mezinárodní den žen zkratkou MDŽ, který si žádá aspoň drobnou pozornost. Takže pánové nezapomeňte a ženě kupte růžičku a nebo naši vůničku! Vyberte si v našem e-shopu. Nabízíme vůně z růží i vůně s přáním. Jako drobnost určitě ideální. Pokud k naší vůni koupíte navíc aspoň jednu růži v květinářství, určitě máte ideální pozornost. Dáte najevo ženě, že Vám není lhostjná. Přece jen stačí zájem a to potěší!

www.ruzenky.cz

 

VYRÁBÍME, VYRÁBÍME A VYRÁBÍME

26.2.2020

Příprava na novou sezónu na sto procent. Šijeme textilní pytlíčky, připravujeme nové výrobky a realizujeme aktuální nápady. Rozhodně jsou však v popředí Velikonoční svátky, takže i s výrobou musíme upřednostnit velikonoční sortiment. Malujeme velikonoční kraslice s růžičkami, ale také i s dalšími krásnými vzory, ale ty jsou hlavně na zakázku. Celý rok jsme shromažďovali výfuky z vajíček, takže na nedostatek materiálu určitě trpět nebudeme. Schází nám pouze čas. Nová sezóna začne už v polovině března, takže malujeme, malujeme a malujeme. Ať máme co pěkného a zajímavého nabízet.

www.ruzenky.cz

 

DEN SVATÉHO VALETNÝNA

1.2.2020

www.ruzenky.cz

Den svatého Valenýna a růže! Co může být romantičtější? Určitě nezůstáváme v pozadí a snažíme se také přijít s nějakou nabídkou na tento romantický den. Někdo tetno svátek neuznává, jiný ho nesnáší a jiný ho miluje. Je to zkrátka na rozhodnutí každého z nás. Pro náš kolektiv je to příležitost ne jen pracoví, ale i soukromá. Je to den, kdy se vyjádří city a dáte druhému najevo, že pro Vás hodně znamená. Je to den, kdy se můžete zastavit a uděláte si pěknou chvilku se svým protějškem. Je to důvod aspoň k hezké večeři.

 

NOVÁ GRAFIKA

16.1.2020

Začátek nového roku a nové sezóny chce určitě i nový kabát starým výrobkům. Rádi obměňujeme grafiku a vzory. Takže hned prezentujeme letošní první krásný návrh na vůně, potisk hrníčků a textilií. Další návrhy s růžemi jsou v přípravě a jakmile budou hotové hned se pochlubíme. V našem týmu je velmi talentovaná umělkyně, která kreslení a malování miluje. Takže se určitě máte do budoucna na co těšit!

www.ruzenky.cz

 

UŽ TO POMALU ZAČNE, ALE JEŠTĚ PŘEDSEVZETÍ

4.1.2020

Pohoda svátků pomalu končí a už zase začínáme myslet na práci. Plány, změny, inovace a tak dáte ... Ale ještě nesmíme zapomenout na pracovní předsevzetí na rok 2020. Náš tým se shodl na jednom:

"Pracovat vždy na sto procent, poctivě a být vždy o krok napřed. Milovat svou práci a být za ni vděčný, i když je to někdy tvrdý chléb. Ale myslet i na odpočinek, protože to pak tvůrčí můza a inspirace přijde bez přemlouvání a práce o to víc těší."

www.ruzenky.cz

 

www.ruzenky.cz

NOVÉ ZAČÁTKY 2020

30.12.2019

Všem zákazníkům, kolegům, známým a rodině přejeme do Nového roku jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a úspěchů!

 

KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ

23.12.2019

... užijte si hlavně pohodu a relax!

www.ruzenky.cz

 

 

 

MAPA STRÁNEK
JAK NAKUPOVAT
DOPRAVA
VELKOOBCHOD
PARTNEŘI
DOPORUČUJEME/SPOLUPRÁCE
ČASTÉ DOTAZY
KONTAKT
NAŠE DALŠÍ PROJEKTY
REFERENCE
FACEBOOK
NEWSLETTER
AUTORSKÝ ZÁKON
GDPR / OCHRANA ÚDAJŮ
EET / EVIDENCE TRŽBY
OBCHODNÍ PODNÍNKY
   

Dnes je: sobota 15. června 2024 04:09:26 hodin.

Copyright © 2020 • Všechna práva vyhrazena • PaJa

www.ruzenky.cz